Kurumsal


2000’li yıllardan beri strafor ürün üretimlerinde sektörde kendine önemli mesafeler kat eden İron Reklam, yılların birikimi sayesinde çözüm ortakları ile sektörde kendine üst sıralarda yer edinmiştir.

Kağıthane ilçesinde Seyrantepe’deki strafor üretim merkezi ile birçok firmaya gerek İstanbul gerek Anadolu’nun birçok şehrinde yaratıcı ürünler üreterek 3D modelleme alanında yerini sağlamlaştırmıştır.

Markaların tüm saha faaliyet ve aktivitelerindeki ürün görsellerini strafor ve pleksi alanında üretilmesine olanaak sağlayan bilgi birikimi ve çözüm odaklı anlayışı sayesinde önemli referans edinen İron Reklam bünyesine yeni firmalar katmaya devam ediyor.

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"KALİTE ANLAYIŞIMIZ Özellikle strafordan yapılan her türlü iç ve dış mekan tasarımlarıyla 2D ve 3D boyutlu ürün uygulamaları ile reklam sektörüne yeni bir boyut kazandırıyoruz...
-İRON REKLAM-"

Vizyonumuz

Misyonumuz


"ÖZEL ÜRETİMLER Teknik olarak özel makinalarda sıkıştırılmış olan çok dayanıklı strafor malzeme, vektörel algılayıcılar yardımıyla bilgisayar ortamında kesildikten sonra istenildiği takdirde boyanıp teslim ediyoruz."

Misyonumuz